Besplatne prezentacije International University of Language and Media iz Milana u Novom Sadu i Beogradu

Želiš da studiraš u Italiji? Privlači te život u Milanu kao i studije iz oblasti komunikacija i menadžmenta? 

Onda nam se pridruži na besplatnim prezentacijama koje organizujemo u dva grada!  

KADA I GDE?

sreda, 14. novembar, 19-20:30h, Startit Centar Novi Sad 

četvrtak, 15. novembar, 19-20:30h, Impact Hub Beograd

KAKO DA SE PRIJAVIŠ?

Popuni upitnik na ovom linku: https://goo.gl/forms/HmW787COebIE75xy1    

Imaš priliku da upoznaš International University of Language and Media (IULM) iz Milana. Mentori iz tima Via Academica, kao i predstavnik ovog univerziteta preneće ti koji su to uslovi za upis na programe na engleskom jeziku, mogućnosti za stipendije i zaposlenje nakon studija.       

ZAŠTO BAŠ IULM?
Ovaj univerzitet poznat je po studijama iz oblasti komunikacija, medija i advertajzinga, a programi su osmišljeni po najsavremenijim standardima.   

Neki od master programa koje IULM nudi: 
– Communication for International Relations 
– Strategic Communication 
– Food Design and Innovation
– Game design 
– Innovation & Entrepreneurship 

Ovo je prezentacija na kojoj ćeš moći da dobiješ sve informacije potpuno besplatno, tako da pripremi pitanja. ??

Prosledi poziv nekome koga ova prezentacija može zanimati.

Prati nas na našem Web-sajtuFacebookInstagram i Twitter profilima i VIA BLOGU i redovno ćeš imati sve informacije o studijama i stipendijama u inostranstvu.